• rejestr

  Mali i średni przedsiębiorcy prowadzący drobną działalność usługową są zwolnieni z wpisu do Bazy Danych o Produktach i Opakowaniach; mogą być bowiem potraktowani jak wytwórcy odpadów komunalnych - informuje minister klimatu.Ewidencji odpadów nie podlegają również odpady, których listę można znaleźć w rozporządzeniu ministra środowiska z dnia 12 grudnia 2014 r., o ile są wytwarzane w ilości nie większej niż określona w tym dokumencie.o absurdalnych przepisach wprowadzonych przez PiS a nie o sądach. czytaj ze zrozumieniem. Używaj , jeśli masz, szarych komórek a nie haseł TVPiS. Ciemny lud to kupił - charakteryzuje twoje wpisy.

  Obowiązek ewidencji odpadów może zostać przeniesiony. Potrzebna do tego jest umowa. Wówczas przechodzi on np. na wykonującego remont, naprawę lub konserwację lub na zarządcę nieruchomości w wypadku wspólnego korzystania z lokalu lub lokali.

  Minister przypomina, że sklepy korzystające z foliówek (o grubości materiału powyżej 15 mikrometrów) muszą składać roczne sprawozdania o produktach, opakowaniach i o gospodarowaniu odpadami.Każdy obywatel powinien zarejestrować się do BDO .. w końcu spożywa, to i wytwarza odpady ..niektóre mogą być niebezpieczne ;-) Paranoja sięga zenitu ..


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :